В "Укрбуді" повідомили, що Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу 0 114


Компанією буде керувати Рада диркторів

Максим Микитась залишив будівельний бізнес. Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

«Щоб було менше чуток, пліток і «зради» офіційно повідомляю, що екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Вікторович Микитась вийшов з будівельного бізнесу. Він не є більше власником компанії «Укрбуд Девелопмент», яка веде всі об’єкти житлового будівництва в Києві, і не керує ніякими іншими активами «Укрбуд»», — йдеться у повідомленні.

Майборода зазначив, що розголошувати подробиці не може, але запевнив, що на будівельні процеси це негативно не вплине.

«Після літнього зниження темпів, роботи на всіх майданчиках набирають обертів, а процеси фінансуються в необхідному об’ємі. Весь менеджмент залишається на своїх місцях, а керівництво компанією буде здійснювати рада директорів, щоб посилити контроль за виробничими і фінансовими процесами», — наголошує Майборода.

Читайте також: 

Строительной отрасли нужны дешевые кредиты, топ-10 в Doing Business и судебная реформа — Олег Майборода.  Мораторій на будівництво у столиці: можливі наслідки Аудит деятельности киевской власти начнется на следующей неделе

Previous ArticleNext Article