В столиці 197 незаконних будівництв, станом на кінець 2020 року — підрахунок КМДА 0 3

197 незаконних будівництв

У Програмі соціально-економічного розвитку (ПСЕР) Києва зазначено, що станом на кінець 2020 року в місті налічувалося 197 об’єктів будівництва, які порушують містобудівне або будівельне законодавство. Прогнозується, що в 2021 рік таких проблемних об’єктів стане 200, а до 2023 року їхня кількість знизиться до 150-ти.

Такий план Департаменту з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Києва Київської міськдержадміністрації (КМДА) під керівництвом Оксани Попович.

Відзначається, що хаотична забудова, самовільно зайняті земельні ділянки – наслідок відсутності актуалізованого Генерального плану Києва, зонінгу, детальних планів територій (ДПТ) і чітких правил і регламентів містобудівних умов і обмежень (ДУО) забудови столиці.

У ПСЕР також зазначено, що “актуальна інформація про забудову Києва і виявлені випадки самовільного будівництва” розміщена на сайті kplik.kmda.gov.ua.

Київ розширює культурну спадщину — що це означає для забудовника?

Відзначимо, цей сайт працює в тестовому режимі і завантажується дуже повільно, доступний лише перегляд списку декількох сот об’єктів будівництва з адресами. Перевірити наявність або відсутність ДПТ, ДУО, дозволів ДАБІ та проектної документації з будівництва – неможливо.

Відзначимо, в 2015 році в столиці чиновники нарахували 809 будівельних об’єктів, 43 з яких визнали самовільними будовами.

НКРЭКУ не исключает блэкаут: Украине грозит общесистемная авария в энергосистеме 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *