В Торонто побудують вражаючу кіберспортивну арену у вигляді космічного корабля (ВІДЕО) 0 30

Нова арена для
кіберспорту в Торонто

Компанія Overactive Media оголосила про те, що побудує в Торонто нову кіберспортивну арену на 7 тисяч місць. Там планують проводити турніри, концерти та інші заходи.

Строительство «города будущего» у подножия Фудзиямы: автономный транспорт, роботы и «зеленые» технологии (ФОТО, ВИДЕО)

Футуристичну арену у вигляді космічного корабля розташують на виставковому майданчику на місці футбольного стадіону BMO Field. За прогнозами її будівництво коштуватиме 500 мільйонів доларів та триватиме до 2025 року.

Над проєктом арени працює архітектурна фірма Populous, відома створенням стадіону Тоттенгем Готспур у Лондоні та багатофункціональної арени T-Mobile у Лас-Вегасі.

«Цей дизайн створювали ні для спортивної арени, ні для оперного театру. Це щось інше, що можна назвати ультрасучасним місцем для проведення вистав. Його архітектура демонструє злиття старого і нового», – розповів про проєкт дизайнер Джонатан Меллі.

Після здачі будівлі в експлуатацію, на арені планують проводити понад 200 заходів на рік. Звичайно, в першу чергу там проходитимуть кіберспортивні турніри, а також концерти, корпоративні заходи, презентації, церемонії нагородження та конгреси.

В США двухэтажный дом 1881 года постройки перевезли грузовиком на новый адрес (ФОТО, ВИДЕО)

Интересно о строительстве: Обзор техники для дорожных работ

 
Источник: fun

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *