В Україні офіційно презентували переможця премії International Truck of The Year Award 2019 – тягач Ford F-Max 0 55

Компанія АВТЕК презентувала цьогорічного чемпіона

У самому серці столиці, в п’ятизірковому готелі Hyatt Regency Kyiv, відбувся гучний захід, який зібрав лідерів ринку та представників профільних ЗМІ. Просто на майданчику біля центрального входу гостей «зустрічали» ефектні тягачі-чемпіони. На презентації свої промови виголосили Сергій Кобилінський, генеральний директор ТОВ «Сучасні вантажівки, АВТЕК»; Hasan Bayaraktar, регіональний менеджер Ford Otosan, директор з ринків Євразії, та Ігор Лоскутов, директор Ford Trucks в Україні (компанія АВТЕК).

Зокрема спікери зазначили, що:

Нагорода International Truck of The Year Award найбільш красномовно свідчить про те, яке місце займає Ford Trucks на ринку вантажної техніки. У розробку нового продукту компанія вклала 400 млн. доларів. Створення автомобіля стало можливим завдяки наполегливій праці та професіоналізму спеціалістів найвищого рівня. Автомобіль з найпросторішою кабіною вантажівок Ford Trucks покликаний забезпечити максимально комфортні умови для водія – практично як удома. Кожна деталь F-Max ретельно продумана і спроектована. Витрати на експлуатацію вдалося знизити на 7%. Лише завдяки предикативному круїз-контролю Max Cruise витрата палива скорочується на 4%.

Тягач-чемпіон створений з нуля в стінах конструкторського центру Ford Otosan – найбільшої автомобілебудівної компанії Туреччини.

Машину оснащено силовим агрегатом Ford Ecotorq екологічного стандарту Євро 6. Об’єм – 12,7 л, потужність – 500 к. с. Коробка перемикання передач – автоматична, марки ZF TraXon. На сьогодні частка Ford Trucks на українському ринку вантажівок сягає 8,9%, з новим тягачем F-Max вона здолає бар’єр 10%.

Hasan Bayaraktar, регіональний менеджер Ford Otosan, директор з ринків Євразії підкреслив:

«Україна є одним із найважливіших ринків для Ford Trucks, це невід’ємна частина нашої стратегії зростання. Високий внутрішній попит, нові інфраструктурні проекти стимулюють розвиток економіки країни. Що стосується ринку вантажної техніки, очікується зростання до 10% щорічно протягом п’яти наступних років. Через п’ятиріччя, за нашими прогнозами, продажі техніки збільшаться до 5000 одиниць на рік».

Сергій Кобилінський, генеральний директор ТОВ «Сучасні вантажівки, АВТЕК», у свою чергу, наголосив:

«Ми вже 12 років успішно співпрацюємо з Ford Trucks. За цей час ми накопичили унікальні компетенції, які дозволяють нам, незважаючи на турбулентне оточення, залишатися лідерами галузі».

Представники АВТЕК також повідомили приємну новину: до 31 грудня 2019 року для майбутніх власників тягача-чемпіона діє акція – 3 роки гарантії без обмеження пробігу, в подарунок – одне ТО та 450 л дизпалива.

Нагадаємо, нещодавно BULD PORTAL мав нагоду відвідати конструкторський центр Ford Otosan у Туреччині.

Компанія АВТЕК


Previous ArticleNext Article