В Україні посилили цивільний захист громадян 0 28

Нові ДБНи

1 серпня 2019 року вступили в дію нові державні будівельні норми щодо цивільного захисту громадян: нові ДБН В.1.2-4:2019 “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту” та Зміни №4 у ДБН В.2.2-5-97 “Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту”. Це норми з грифом ДСК (для службового користування). Вони посилюють цивільний захист громадян та запроваджують сучасні рішення для підвищення безпеки людей.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Безпека — це пріоритет №1. Тому ми суттєво оновили державні будівельні норми щодо цивільного захисту громадян. Щоб у випадку будь-якої надзвичайної ситуації безпека людей була підвищена і вони мали належний захист. Нові норми доступні для службового користування і містять сучасні рішення, технології та вдосконалені вимоги до проектування сховищ, укриттів, а також всіх необхідних заходів цивільного захисту. Вони вже діють з 1 серпня”, — наголосив Лев Парцхаладзе.

У нових нормах:

вдосконалено вимоги на проектування (розроблення) інженерно-технічних заходів цивільного захисту та споруд цивільного захисту; прописано чіткі вимоги до проектування споруд подвійного призначення; встановлено вимоги до світломаскування в населених пунктах та на об’єктах господарювання; удосконалено проектування безбар’єрного простору для людей з інвалідністю у спорудах цивільного захисту; прописано застосування нового сучасного фільтровентиляційного обладнання та інші зміни.
Джерело: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья