В Україні потрібно змінити норми щодо кількості електрозаправок 0 173


Наразі 5% машиномісць повинні мати можливість для зарядки електрокарів

У містах України потрібно збільшувати кількість електрозаправок, змінюючи відповідні будівельні норми – про це заявив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

“В Україні є попит на збільшення кількості електрозаправок у містах. І вже зараз, згідно з чинними будівельними нормами, при проектуванні парковок для автомобілів, 5% машиномісць повинні мати можливість для зарядки електрокарів. Ці нові норми вступили в дію нещодавно, тому парковки із зарядками лише починають будуватися. Але ми вже маємо думати наперед – про наступні зміни для збільшення % таких парковок в майбутньому. Щоб до 2030 року всі парковки в Україні стали на 100% облаштовані електрозарядками. Така наша позиція”, — написав він на свої сторінці на Facebook.

Його думку підтримали і самі користувачі мережі. На офіційній сторінці Лева Парцхаладзе у Facebook було проведено опитування громадської думки, за результатами якого майже усі із 1,1 тис осіб, які взяли участь, проголосували “ЗА” збільшення кількості електрозаправок у містах.

Вони наголосили, що збільшення заправок для електрокарів дозволить популяризувати цей вид транспорту в Україні, а це, у свою чергу, мінімізує кількість забрудненого повітря та покращить екологію в містах.

Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів. 

Предыдущая статьяСледующая статья