В Україні все частіше дають друге життя промзонам 0 33

Ревіталізація промзон

Однією з найголовніших тенденцій 2019 року є розвиток ревіталізації занедбаних промзон.

Про це на конференції «Ринок нерухомості: рефлексія після зміни влади чи поштовх до зростання», організованої «Українським клубом нерухомості» (URE Club), повідомив старший партнер юридичної фірми Totum Юрій Хапко.

«Сьогодні спостерігаємо цікаву тенденцію скуповування старих заводів, цілих промзон з метою надання їм нового життя в комерційній сфері. Також важливим у першому півріччі слід вважати зростання впливу айті та агросфери на ринок нерухомості. Зазначені сектори економіки, по суті, «утримують» ціни, тому що у цих компаній є валютні надходження, є розвиток, вони можуть дозволити собі розширення», — розказав експерт.

За його словами зараз на ринку панує ера покупця. Об’єкти купуються за ту ціну, яку він готовий платити, а не яку запрошує продавець. Тому, використовуючи занижені ціни, варто інвестувати у нерухомість.

У більш довгостроковій перспективі через збільшення капіталізації об’єктів очікується значне зростання цін в сегменті комерційної нерухомості.

«Об’єкти, які зараз можна придбати за тисячу доларів — метр, коштуватимуть більше. Це стосується насамперед комерційної та офісної нерухомості. Також варто звернути увагу на розрахунки міжнародних компаній, які прогнозують за 2-3 роки збільшення номінальної вартості ліквідних об’єктів на рівні 200%», — зазначив Юрій Хапко.

Джерело: ureclub

Предыдущая статьяСледующая статья