В Україні вводяться європейські стандарти щодо енергоефективності ламп, кондиціонерів, телевізорів та іншого обладнання 0 39

Україна — за ефективне споживання електроенергії

В Україні запроваджуються нові стандарти щодо енергоефективності побутових приладів — Кабінет міністрів України прийняв 10 технічних регламентів європейського стандарту з екологічного дизайну побутових товарів.

Зокрема, мінімальні стандарти енергоефективності запровадили для духових шаф, варильних поверхонь і кухонних витяжок, ламп ненаправленого випромінювання, посудомийних машин, водонагрівачів і баків-акумуляторів, комп’ютерів та комп’ютерних серверів, люмінесцентних та газорозрядних ламп, кондиціонерів, телевізорів, офісного обладнання, пральних машин.

Відповідні документи були розроблені Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

«Впроваджуючи системи екодизайну, ми виконуємо міжнародні зобов’язання і імплементуємо 125-ю Директиву ЄС, — зазначає голова відомства Сергій Савчук. — В першу чергу це дозволить усунути з ринку товари, які неефективно споживають енергію, а українцям — економити на комунальних послугах завдяки енергоефективному обладнанню».

Раніше ми писали, що у «чисту» енергетику та енергоефективність України за останні 5 років інвестовано 3,3 млрд. євро, а також про те, що до 2030 року Україна має знизити кінцеве споживання енергії на 30%.

Источник: ecotown

Previous ArticleNext Article