В Укравтодорі показали, що встигли зробити за перше півріччя 2019 року (фото) 0 47

Ремонт доріг

На кінець липня Укравтодор відповідно до затверджених бюджетних програм, виконав майже 50 % робіт по проектах будівництва, реконструкції та ремонтів в Україні.

«Завдяки стабільному фінансуванню, яке забезпечує Дорожній фонд, збільшенню конкуренції на ринку підрядних компаній, проведенню 100% тендерів на майданчику ProZorro, — кількість відремонтованих та побудованих доріг в Україні зростатиме. Тож маємо європейські механізми подальшого розвитку сегменту дорожнього будівництва та хорошу динаміку виконання робіт», — пояснив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

За рахунок всіх джерел фінансування цього року передбачається виконати робіт на 319 об’єктах. Зокрема, на таких коридорах, як GO Highway, Н-31 Дніпро – Решетилівка, Н-14 Миколаїв – Кропивницький, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, М-15 Одеса – Рені, Р-51 Мерефа – Лозова — Павлоград, Н-08 Запоріжжя – Маріуполь, М-01 Київ- Чернігів, об’їзна дорога м. Житомир на дорозі М-06 Київ-Чоп, М-12 Стрий – Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

Нагадаємо, відповідно до затвердженої Урядом Програми розвитку доріг на 2018-2022 рр, за 5 років Укравтодор планує забезпечити якісний проїзд по дорогах державного значення між обласними центрами країни.

За попередні три роки було відновлено 6 800 доріг державного та місцевого значення, що перевищує обсяги ремонтів попередніх 10 років (2005-2015 рр).

Джерело: ukravtodor

Previous ArticleNext Article