В яких випадках потрібен проект землеустрою і на що слід звернути увагу щоб його погодити? 0 34


Проекти землеустрою: коли потрібен
і на що звернути увагу

Проекти землеустрою – це один з видів землевпорядної документації, який підлягає погодженню у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Наразі найбільшу кількість документації із землеустрою у Києві готує Київський інститут земельних відносин (КІЗВ), якому Київською міською радою делеговані повноваження розроблення документації з інвентаризації земель державної та комунальної власності.

Однак пересічним громадянам та юридичним особам необхідно замовляти та розробляти як проекти землеустрою, так і технічну документацію з інвентаризації земель для оформлення права на земельну ділянку.

Потреба у виготовленні такого документу виникає, коли:

необхідно змінити цільове призначення землі; приватизувати земельну ділянку; сформувати ділянку для продажу, дарування, надання в оренду; встановити межі ділянки в натурі (наприклад, щоб встановити паркан) тощо.

Будувати буде легше. На що вплине закон про інфраструктуру геопросторових даних

Розробкою проектів землеустрою займаються спеціальні землевпорядні організації або сертифіковані інженери-землевпорядники (як самозайняті особи). Однак дуже часто виготовлені ними документи не отримують погодження у Департаменті через їх недостовірність.

Тому перед наданням таких проектів обов’язково упевніться, що всі дані відповідають дійсності. Особливу увагу приділіть відповідності документу вимогам містобудівної документації (відповідність функціонального призначення ділянки, інженерне забезпечення території, дотримання історично-культурних вимог та інші планувальні обмеження).

Інтернет-посилання на містобуди, опубліковані на сайті містобудівного кадастру, можна подавати у запитах до держустанов

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *