В Запорізькій області відновили міст: який він тепер має вигляд (фото) 0 52

Ремонт мосту

Остаточно завершено роботи з влаштування нових тротуарів на мосту через р. Суха Балка на автомобільній дорозі М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км322+700 — км323+022. Наразі, тривають роботи з влаштування нового металевого перильного огородження. Крім того, незабаром міст буде облаштовано й сучасною системою водовідведення для очищення стічних вод із проїзної частини.

Разом з тим, підрядниками планується проведення робіт з влаштування асфальтобетонного покриття на під’їздах до мосту. Відсьогодні заплановано проведення робіт з фрезерування непридатного для подальшої експлуатації дорожнього покриття на підходах до мосту, для чого попередньо було виконано всі геодезичні розбивочні роботи.

Роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 — км323+022, підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» було розпочато у серпні 2018 р. За цей час було повністю виконані основні будівельно-монтажні роботи зі зведення основних конструкцій мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700 — км 323+022. Зокрема, зведено всі опори, змонтовано балки прогонової будови, забетонована плита проїзної частини, а також влаштовано сполучення мосту з насипом підходів.

Джерело: zp

Previous ArticleNext Article