ВАЖЛИВИЙ АНОНС: круглий стіл «Реформування #ДАБІ. Пропозиції влади та офісу простих рішень і результатів», 22.07, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ) 0 54

Круглий стіл «Реформування #ДАБІ. Пропозиції влади та офісу простих рішень і результатів»

Коли: 22 липня о 10.30
Де: медіа-зала Конфедерації будівельників України (пр. Бехтеревський, 4)
Реєстрація на online-трансляцію: зареєструватися
(трансляція круглого столу буде доступна у ZOOM та на Fb-сторінці КБУ)
 

Під  час круглого столу обговорять напрацювання та пропозиції до нових законопроектів по реформуванню системи державного архітектурно-будівельного контролю – від Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України і Офісу простих рішень і результатів.

Модератор круглого столу:

Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України.

Участь у заході підтвердив:

Міхеіл Саакашвілі, Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України.

Запрошені до круглого столу:

Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України; Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України; Андрій Клочко, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Олена Шуляк, заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; народні депутати Ганна Бондар, Олег Дунда, Іван Юнаков, Олександр Аліксійчук; Богдан Федоренко, в.о. голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України; Олексій Башкіров, голова Державної сервісної служби містобудування; Юрій Васильченко, Голова Державної інспекції містобудування України.

Акредитація журналістів проходить до 16:00 21 липня 2020, за електронною адресою: pr1.kbu@gmail.com та за номером: (097) 803-15-25.   

Кількість місць у залі обмежена.

Джерело: прес-служба КБУ
Інформація опублікована на правах реклами

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *