Вдячність будівничим – з кожної оселі, офісу та заводу! (ПРИВІТАННЯ + АНАЛІТИКА) 0 37

Будівлі вами створені, амбітні та інноваційні проекти – то сьогоднішня праця для майбутніх поколінь. Адже терміни експлуатації будівель – то кілька поколінь і навіть століть, як Софія Київська, палац «Україна», центральний стадіон, мости та розв’язки багаторівневі, метро та тунелі…

Тепер завдання – будувати швидко і в основному і надовго, і навіть навічно!

Та надважливе сьогодні – житлове будівництво: це і добробут, і комфорт, і довголіття, і економічне та соціальне зростання.

Будинок, котедж і квартира для українця сьогодні – головна цінність.

Будуємо мало, не в кожному регіоні, але будуємо і в карантин, і в політично-економічну кризу, з яких першими виходять будівельники – бо відкладений попит тут рушійна сила.

Інвесторам залишаються «незаштукатуреними» рани від влади, ДАБІ та легковажних забудовників: приблизно 13,0 тис. інвесторів «Укрбуду» несуть втрати, будівництво банка «Аркада», менш голосно обговорюють, але інвесторів стурбованих там ще більше, а ще афери Войцехівського – 17,0 тис. інвесторів.

Падіння обсягів в 5,5% як для нинішньої ситуації не критичне, здатні надолужити. Звертає увагу зменшення частки нового будівництва вдвоє (де 41,6% замість 84,4%) і різке збільшення вдвоє капітальних та поточних ремонтів 30,6% (було 15,6%), та ще з’явилась звітність щодо технічного переоснащення – 27,8%.

 

І тому галузь будматеріалів домагається суттєвого збільшення нового будівництва, адже за 6 місяців 2020 року:

цегла – -25%, елементи конструкцій збірних – -18%, товарний бетон – -6%, цемент – -0,2%, вироби з гіпсу – -2%, плитка керамічна – -24%, мінеральна вата – -2%, щебінь – +7%, блоки з цементу, штучного каменю чи бетону – +5%, сухі суміші – +12%, лакофарбова продукція –+12%.

Словом, велике будівництво – то як ідея і предтеча Надвеликого і масштабного будівництва.

Україні потрібен будівельний бум, збільшення обсягів будівництва в 3-5 разів, і ми цього будемо досягати!

Будівельники! Усім балотуватися до територіальних органів влади, місцевого самоврядування в ім’я розбудови громад, кластерних ініціатив та правильного державно-приватного партнерства.

Будуймо з народом і для народу!

З Днем будівельника!

 

Пишаюсь та вдячний,
Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів
Іван Салій

 

 
Джерело: avbmv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *