Від продажу Первомайської гідроелектростанції в бюджет надійде майже 108 млн грн. 0 47


Переможець торгів запропонував ціну на 36 млн грн. вище за найближчу цінову пропозицію

Фонд державного майна України продав Первомайську гідроелектростанцію за 107,7 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав виконуючий обов’язки голови Фонду Віталій Трубаров.

«Успішний продаж. Фонд державного майна продав Єдиний майновий комплекс Первомайської гідроелектростанції за 107,7 мільйонів гривень при стартовій ціні в 64,6 млн., — написав Трубаров.

За його словами, в аукціоні брали участь три претенденти. Переможцем стала компанія «Емзао», яка запропонувала ціну більш ніж на 36 млн грн вище найближчого цінової пропозиції.

За умовами торгів, покупець Первомайської ГЕС зобов’язаний забезпечити збереження профілю діяльності об’єкта, дотримуватися вимог законодавства у сфері електроенергетики, обладнати ГЕС рибопропускні і рибозахисними спорудами і в подальшій експлуатації враховувати висновки і рекомендації екологічного аудиту.

22 листопада 2016 року Фонд держмайна продав Мігіевскую ТЕЦ, розташовану на Південному Бузі. Переможцем конкурсу також стала компанія Емзао з ціновою пропозицією 52,5 млн грн при стартовій ціні 10,9 млн грн.

Читайте про те, що за відновлювана енергетика в Україні залучила за 5 років 3,3 млрд. євро інвестицій. 

Previous ArticleNext Article