Від Стрия до Покровська: наступного року в Україні побудують найдовшу швидкісну дорогу 0 24


Наступного року збудують
найдовшу дорогу в Україні 

Наступного року у Запорізькій області планують побудувати 300 км доріг державного значення, а до Дня Незалежності планується відкриття найдовшої швидкісної дороги — М-30.

Про це під час візиту до Запоріжжя сказав Президент Володимир Зеленський.

«Всі дороги, які планували на цей рік, всі 230 км побудовані. Наступного року, мені кажуть, що побудують 300 км в Запорізькій області, й це, в принципі, майже на 100% закриє повністю всі державні магістралі в Запорізькій області та закриєте повністю питання доріг», — сказав Зеленський.

ТОП-5 найцікавіших фактів про ремонт доріг у 2020 році

Він також анонсував будівництво найдовшої дороги в Україні — М-30.

«На 30-річчя Незалежності ми готуємо декілька важливих великих інфрастурних перемог для України. Запорізький міст — це раз. Вся філософія спрямована на об’єднання України, і саме про це й інфрастуктура. Ми хочемо поєднати Захід і Схід однією великою швидкісною дорогою. Вона називається М-30 — це буде найдовша дорога в Україні — 1400 км, вона буде йти зі Стрия, але поки що доходитиме до Покровська, бо 200 км із 1400 — тимчасово оукуповані. Задача — побудувати. Назовемо її «дорога незалежна»», — додав Президент.

Нагадаэмо, 24 грудня Президент Володимир Зеленський відкрив у Запоріжжі балковий міст через Дніпро, який планували побудувати ще у 1965 році.

COVID-19: зупинка транспорту і повний локдаун країни — Гетманцев, про посилення карантину 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про переваги індивідуального пошиття штор  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *