Відомий репер хоче будувати житло, на яке його надихнули "Зоряні війни" (фото) 0 38

Фантастичне житло

Репер Каньє Вест планує будувати житло для безпритульних. Про проєкт Yeezy Home він розповів в інтерв’ю Forbes.

Команда дизайнерів, за словами Каньє, надихалася естетикою планети Татуїн із кіносаги «Зоряні війни», зокрема хатинкою Люка Скайвокера.

Бюджетне житло буде сконструйовано з готових модулів. Будівлі буде заглиблено в землю, а сонячне світло потраплятиме крізь дах.

Музикант запросив журналіста оглянути прототип будівлі десь у лісах Каліфорнії. Фотографій не було зроблено, але начебто рендери проєкту Yeezy Home опублікував у Instagram дизайнер Джаліль Пераза, який співпрацює з Каньє Вестом.

«Концепція бюджетного житла, виготовленого з готових бетонних блоків, у колаборації з… Каньє Вестом», – підписав зображення Джаліль.

Згодом він їх видалив, та зображення встигли поширити медіа. Слід зазначити, що візуалізації не надто нагадують поселення планети Татуїн.

Як зазначається, планету Татуїн творці «Зоряних воєн» знімали у пустелі Тунісу. Заглиблені в землю будинки характерні для поселень берберів.

Початок роботи над проєктом Yeezy Home Каньє Вест анонсував у Twitter у 2018 році. Тоді він оголосив опен-кол для архітекторів та дизайнерів.

Джерело: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья