Витрати на комунальні послуги можна зменшити на 40-50% — заступник голови КМДА 0 8


Економія на комунальних
послугах

У січні середньозважений тариф на послугу централізованого опалення в будинках, що оснащені будинковими приладами обліку тепла склала 33 грн/кв. м. У будинках, де проведені енергоефективні заходи, ціна опалення в січні склала в середньому 23 грн/кв. м. Встановлення теплового пункту в будинку, заміна вікон та дверей, утеплення фасаду та інші роботи здатні зменшити теплоспоживання й витрати на комунальні послуги на 40-50%. Про це під час засідання Колегії Київської міської державної адміністрації повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За опалення заплатимо більше: на скільки збільшилась сума в платіжках і чому (ІНФОГРАФІКА)

У столиці діє дві муніципальні програми співфінансування, за умовами яких місто оплачує 70% вартості енергоефективних робіт – «70/30» та «Капремонти». Учать в останній можуть взяти усі будинки, у тому числі й ті, де ОСББ чи ЖБК не створені.

«Близько 600 будинків провели різні види енергоефективних робіт у рамках програм співфінансування. Ці будинки загалом за кілька останніх років зекономили майже 200 млн грн на опаленні та гарячій воді», – повідомив Петро Пантелеєв.

Як дати старт масштабній енергомодернізації житла в Україні

Він також заявив, що сьогодні кияни можуть перевірити обсяги споживання тепла у власному будинку за допомогою сайту: https://teplo.org.ua/.

«На сайті відображена інформація про опалювальну площу будинку, наявність будинкового лічильника, дані про енергоефективні заходи, якщо вони проводились, та температуру зовнішнього повітря, яка впливає на споживання тепла. Також ресурс дає змогу порівняти вартість тепла у своєму будинку та в схожому. Ми сподіваємось, що teplo.org.ua стане для людей не лише джерелом інформації про нарахування, але й мотивуватиме до спільних дій заради зменшення енергозатрат та платежів», – сказав заступник голови КМДА.

Тарифы на коммуналку значительно вырастут: свет на 40%, отопление на 18%, а газ на 20% — прогноз Кабмина 

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля  
Источник: kyivcity

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *