Візуалізації станцій українського метро від бюро Захи Хадід: як виглядатиме метрополітен в Дніпрі (ФОТО) 0 36


Візуалізація метро в Дніпрі

Команда урбаністів Progressive Dnipro опублікувала на своїй інстаграм-сторінці візуалізації входів і виходів зі станцій метро в Дніпрі, які проєктує британське архітектурне бюро Zaha Hadid Architects.

Повідомляється, що рендери отримали «з власних надійних джерел». На сайті бюро Захи Хадід візуалізацій дніпровського метро наразі немає.

Йдеться про станції «Центральна», «Театральна» та «Музейна». Progressive Dnipro повідомляє, що на ескізах зображено різні станції, проте форми вхідних павільйонів скрізь подібні. Так чи інак, остаточний проєкт може суттєво відрізнятися від ескізів.

Виставковий центр як витвір сучасної архітектури: у Пекіні з’явиться ще одна знакова будівля Захи Хадід (ФОТО)

У вересні 2018 року мер Дніпра Борис Філатов підписав із британським бюро Zaha Hadid Architects договір про призначення архітектора, пов’язаного з будівництвом метро. Завершити будівництво планувють до 2024 року.

Найвищий дерев’яний хмарочос Німеччини: як виглядатиме революційна 100-метрова еко-будівля (ФОТО)

Наразі метро в Дніпрі складається з шести станцій і є найкоротшим підземним маршрутом в Європі. Після будівництва нових станцій загальна довжина лінії сягне вже 11,1 км.

Заха Хадід – британська архітекторка іракського походження, одна з найвідоміших архітекторів світу. Її проектам властива впізнавана плавна футуристична геометрія. Архітекторка померла у 2016 році. Zaha Hadid Architects продовжує працювати в стилі засновниці.

Масштабна напасть. Найбільші міста світу просідають під власною вагою. Це викликає занепокоєння вчених

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки 

 

 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *