Вражаючий міст-хвиля, зони відпочинку, велодоріжки і спортмайданчики. Як виглядатиме парк на Оболонському острові (ФОТО) 0 7

Парк на Оболонському
острові

У парку на Оболонському острові буде три зони відпочинку, велодоріжки і спортмайданчики. Його розділять на три зони: активну, транзитну і тиху.

В активній зоні розмістять МАФи, фотозони, спортивну зону з місцем для тренажерів, мотузковий парк, скейт-парк, причал з човновими станціями і дитячі майданчики. Там також буде пляж і зони для переодягання, майданчики для волейболу і місце для фестивалів вуличної їжі з амфітеатром і оглядовими майданчиками.

У транзитній зоні знайдуть місце бігові і велодоріжки, стежки для променаду. А в тихій — місця для риболовлі та барбекю.

Гостиний двір: хто хоче реставрувати знакову будівлю і чому КМДА проти?

В протилежному від парку Наталка боці острова будуватимуть міст для автомобілів швидкої допомоги, пожежників і сміттєвозів. Ним також перевозитимуть будівельні матеріали для робіт над парком, а пізніше огородять від машин і ним зможуть користуватися велосипедисти.

Над парком і мостом працює архітектор Андрій Миргородський, який робив проєкт Паркового вело-пішохідного моста над Володимирським узвозом. Утримувальні конструкції будуть виконані у формі загасаючої хвилі.

Реконструкция Арсенальной площади: историческую часть Киева изменят до неузнаваемости. Что запланируют архитекторы (ФОТО)

«Тепер це один з кращих київських парків, він доведений майже до досконалості. Тоді ж міською владою було вирішено об’єднати всі прибережні острова на Оболоні в один великий пішохідний і велосипедний маршрут. Для цього необхідний міст, який зв’яже парк Наталка з островом Оболонським. Міст-хвиля з’явиться в районі поля для гольфу і з’єднає його з островом. у перспективі це буде багатокілометровий кільцевий маршрут на Оболоні, який стане місцем для занять спортом і прогулянок», — розповів Миргородський.

Ширина мосту чотири метри, довжина — 160 метрів. Він буде повністю пішохідним, велосипедисти зможуть переводити велосипеди і кататися тільки тоді, коли на мосту не буде пішоходів.

Реставрація Київської фортеці: що зроблено і які плани на 2021 рік (ФОТО)

Новий міст буде підсвічуватися в нічний час, він спроєктований з дотриманням норм для зручностей маломобільних груп населення. Тут облаштують відеоспостереження для безпеки і проведуть роботи для благоустрою острова з мінімальним втручанням у природний ландшафт.

Міст дозволить створити туристичний маршрут навколо затоки, який об’єднує набережну, парк Наталка і новий пляж на острові. За попередньою оцінкою, його вартість не повинна перевищити 100 мільйонів гривень. Гроші на будівництво виділять меценати. Роботи планують завершити до кінця серпня 2021 року.

Древние мосты 19 века обнаружены в Днепре под проспектами города (ФОТО) 

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля

Фото: Проєктні системи, КМДА

 
Источник: nv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *