Всі самочинні будівництва у Києві можна знайти онлайн 0 50


«Перевірка наявності дозвільної документації на будівництво необхідна кожному, хто планує придбати житло або нежитлову нерухомість у столиці»

У Київській міській держадміністрації нагадали про те, що у всіх бажаючих є можливість перевірити, наскільки законним є той чи інший будівельний об`єкт у столиці. На загальнодоступному порталі monitor.mkk.kga.gov.ua розміщена актуальна інформація про забудови Києва та виявлені випадки самочинного будівництва.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник..

«Міська влада здійснює постійний моніторинг самочинних забудов. Доступ громадськості до інформації про результати цього моніторингу сприяє боротьбі з самочинними будівництвами. Перевірка наявності дозвільної документації на будівництво необхідна кожному, хто планує придбати житло або нежитлову нерухомість у столиці» – підкреслив заступник міського голови.

На порталі всі об’єкти будівництва позначені чотирма кольорами: зелений – «законне будівництво», жовтий – «потребує додаткової перевірки», червоний – «самочинне будівництво», білий – «чекає рішення», це колір для новоствореної картки будівництва.

У міській адміністрації наголошують, що про випадки самочинного будівництва можуть повідомляти і фізичні, і юридичні особи, а також державні та правоохоронні органи.

«Ознаками самочинного будівництва є будівництво об’єкту на земельній ділянці, яка не відведена для цієї мети, або будівництво без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту або з істотними порушеннями будівельних норм і правил», – зазначив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

У Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві звертають увагу відвідувачів порталу на те, що інформація постійно оновлюється. Зокрема, у випадку усунення або, навпаки, виявлення порушень під час перевірки, статус об’єктів будівництва може бути змінений.

Раніше ми писали про те, що про рівень забрудненості київського повітря тепер можна дізнатися онлайн. 

Читайте також про те, що Президент підписав Указ, що має значно спростити процес отримання адміністративних послуг.

Previous ArticleNext Article