Введення "вуглецевого податку" на імпорт — комітет Європарламенту підтримав резолюцію 0 36

Введення «вуглецевого податку»
на імпорт

У Європейському парламенті підтримали ідею вуглецевого податку на імпорт з країн з пасивною кліматичної політикою. Очікується, що це дозволить зробити кліматичну політику Євросоюзу більш справедливою.

Відповідну резолюцію прийняв комітет ЄП з навколишнього середовища, охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів. 58 депутатів підтримали ідею вуглецевого податку на імпортні товари, вісім представників проголосували проти і десять утрималися.

Штучний енергоострів будують в Північному морі поблизу Данії. Потужність революційного острова перевищуватиме потреби країни

Головною метою такого податку в Євросоюзі вважають екологічну справедливість. Введення податку дозволить не тільки зробити боротьбу з парниковими викидами більш прозорою, а й мотивує інші країни реформувати свою економіку.

В Європарламенті підкреслили, що новий закон повинен відповідати нормам Світової організації торгівлі та захищати рівний доступ до ринку, уникаючи протекціонізму.

Також новий вуглецевий податок повинен доповнити систему торгівлі парниковими викидами, яка вже діє в Євросоюзі. У рамках загальної стратегії декарбонізації, посиленому регулюванню до 2023 року повинні піддатися індустрії цементу, сталі, алюмінію, нафтопереробки, паперу, скла, хімікатів і добрив – цим компаніям дозволено здійснювати парникові викиди безкоштовно незважаючи на те, що вони відповідальні за 94% викидів всієї промисловості ЄС.

Впровадження системи торгівлі викидами парникових газів в Україні: Абрамовський представив план уряду

Європарламент на своєму пленарному засіданні у березні 2021 року проголосує за резолюцію. Комісія, як очікується, представить пропозицію у другому кварталі 2021 року.

Нагадаємо, у Євросоюзі обсяг викидів СО2 в 2019 році зменшився на 3,7% в порівнянні з 2018 роком, тоді як ВВП за цей період зріс на 1,5%.

Найбільшу у світі систему акумуляторів збудують в Австралії, її потужність складе 1200 МВт 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *