Як діяти, якщо необхідні містобуди відсутні на сайті Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва? 0 36


Внесення містобудів на сайт
Єдиної державної електронної системи
у сфері будівництва

Що робити, якщо містобудівні умови та обмеження на ділянку, яка вас цікавить, відсутні на сайті Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва?

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» створення та внесення відомостей про містобудівні умови та обмеження до ЄДЕССБ для всіх уповноважених органів містобудування та архітектури є обов’язковим до 31 березня 2021 року.

У разі, якщо користувачі системи виявляють відсутність містобудів на окремі об’єкти, вони можуть вимагати їх підтвердження в системі.

Пошук містобудів в електронному вигляді: як знайти документ на ділянку, яка вас цікавить

Для цього необхідно зареєструватись у додатку чи на сайті «Дії» і зі свого електронного кабінету сформувати звернення з реквізитами МУО, які відсутні в ЄДЕССБ. Така заявка буде направлена до органу містобудування та архітектури, який завантажить документ до системи та заповнить всю необхідну інформацію.

Відповідність копії на сайті оригіналу підтверджується електронним підписом уповноваженої посадової особи органу містобудування.

В яких випадках потрібен проект землеустрою і на що слід звернути увагу щоб його погодити?

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки  
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *