Як довго діятиме фіксована ціна на газ для населення 0 6

6,99 грн за куб.
Як довго триматимуть ціну

В Офісі президента України заявили, що обмеження на ціну газу для населення в 6,99 грн за кубометр буде діяти до кінця березня цього року.

Про це заявила заступник голови ОП Юлія Свириденко на форумі Ukraine30.

«Після цього ми повернемося в стан нормального функціонування ринку», — зазначила Свириденко.

Також представниця Офісу президента додала, що перед Міненерго стоїть завдання розробити більш системні рішення, щоб подібних обмежень не було в наступному році.

Чому українці платять за газ в декілька разів більше за його собівартість — пояснення Вітренка

Зокрема, Свириденко наголосила на необхідності більш системно подивитися на роботу держрегуляторів, посилити боротьбу з створюваних монополістами бар’єрами і створити єдину базу споживачів послуг, щоб потребують могли отримувати адресну допомогу.

Нагадаємо, що 18 січня, на тлі протестів в регіонах, Кабмін прийняв постанову, якою з 1 лютого встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр (з урахуванням податку на додану вартість та плати за транспортування магістральними газопроводами) — в середньому на 30% нижче січневої ціни.

Тариф на доставку газа: за что мы платим? Глава НКРЭКУ раскрыл структуру тарифа

Згідно з рішенням уряду, ця ціна буде діяти до 31 березня. 27 січня Кабмін розширив дію постанови про встановлення граничної ціни на природний газ на об’єднання власників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Таке рішення уряду суперечить домовленостям України і МВФ — відкриття ринку для газу для населення було одним із зобов’язань України перед Фондом.

Еще плюс 20% к тарифу на газ: на следующий день после подписания меморандума «Нафтогаз» повысил цену 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: nv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *