Як пандемія вплине на архітектуру: архітектори продемонстрували сміливі ідеї (ФОТО) 0 14

Як пандемія вплине
на архітектуру

У Дубаї відбулася виставка «The Shape of Things to Come». Назва перекладається як «Форми майбутніх речей». Велику увагу архітектори присвятили тому, як на будівництво вплине пандемія Covid-19.

Соціальна дистанція, поділ людей на малі групи, відпочинок якомога далі від натовпу – такі рішення пропонували архітектори.

Майбутнє клубів

Студія з Бейруту Rabih Geha Architects стверджує, що люди будуть ходити на вечірки. Але їх формат має змінитися – без соціального дистанціювання не обійтися.

Архітектори представили дизайн нічного клубу «Evolve», що має концентричне розташування. Таким чином, люди можуть розважатися і зберігати дистанцію водночас.

Вулиці зміняться

В періоди повного локдауну в містах перестає ходити навіть транспорт. Мешканці пересуваються здебільшого пішки або на велосипедах і електросамокатах.

Тому вулиці майбутнього будуть пристосовані до швидкого і комфортного пересування індивідуального транспорту та пішоходів.

Незвичайний готель побудують під пісками пустелі, поряд із вирізаним у скелі давнім містом (ФОТО, ВІДЕО)

Бульбашки для кафе

У закладах харчування неможливо увесь час перебувати в масці – адже там вживають їжу. Тому архітектори пропонують новий вид соціального дистанціювання: бульбашки або капсули, в яких люди зможуть спокійно харчуватися.

Голландці створили унікальну портативну лавку, яка дозволяє дотримуватись дистанція в час коронавірусу (ФОТО)

Публічні місця зміняться

Студія Tariq Khayyat Design Partners пропонує власний варіант публічного простору. Електронна підлога реагує на відвідувача й зафарбовує територію навколо нього у червоний колір. Так позначають соціальну дистанцію – за лінії краще не заходити.

Відпочивати на самоті

Для відпустки людям знадобляться готелі, виконані у вигляді великих кабін. Кімнати й будиночки мають бути автономними та мінімізувати необхідність контактів з людьми.

Футуристический дом на воде: польский архитектор представил необычный проект (ФОТО) 

Читайте також: раніше ми писали на що слід звернути увагу при виборі шпаклівки та як досягти найкращого результату від фінішного етапу шпаклювання

Фото: CNN

 
Источник: design

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *