Як просувається будівництво першої в Україні бетонної дороги Дніпро-Решетилівка (ФОТО) 0 122


Повністю дорога від Дніпра до траси Київ-Полтава повинна бути введена в експлуатацію в 2022 році

На автомобільній дорозі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжуються роботи з реконструкції. Про це розповідає Служба автомобільних доріг у Полтавській області. Поблизу села Попове Новосанжарського району підрядна організація проводить влаштування важкого бетону. На фото — фінішний шар цементобетонної дороги. Його товщина — 26 см.

Перша в Україні бетонна дорога Н-31 Дніпро-Решетилівка будується в Полтавській області турецькою компанією OnurTaahhut Tasimacilik Insaat. Вона відходить від міжнародної траси М03/Е40 Київ-Полтава-Харків й сполучає столицю та Дніпро з Запоріжжям.

Дорогу розширять до 4 смуг, загальна товщина покриття становитиме 1,5 метри. Нижній шар – закріплений та стабілізований ґрунт має товщину 70 см, шар цементоґрунту — 30 см. Далі йдуть 18 см пісного бетону та 26 – важкого бетону. На поздовжніх та поперечних швах на глибині 13 см вкладаються армуючі елементи.

Головна перевага бетонної дороги перед асфальтною – у 7 разів більша міцність. По ній можуть їздити вантажівки масою більше 40 т, у результаті чого влітку на ній не утворюватимуться колії. З настанням весни покриття не буде тріскатись та вкриватись ямами. Гарантія від підрядника на таку дорогу – 28 років.

Повністю дорога від Дніпра до траси Київ-Полтава повинна бути введена в експлуатацію у 2022 році.

Раніше ми писали про те, що Північну об’їзну дорогу Рівного почнуть будувати вже у цьому році. Читайте також про те, що у Дніпрі продовжили будівництво Об’їздної дороги (ВІДЕО).

Previous ArticleNext Article