Як зміниться Український дім задля переїзду туди Адміністрації президента і де на це все візьмуть кошти 0 46

Офіс президента

Український дім незабаром змінить своє призначення – тут розташуються кабінети співробітників перейменованої Адміністрації Президента.

Реконструюватимуть будівлю дев’ять місяців і планують витратити на це близько 300 мільйонів гривень. Проектуватиме новий офіс архітектурне бюро 33BY, засновником якої є архітектор, а також 65-ий номер у передвиборчому списку «Слуги народу» Іван Юнаков. Він також є сином відомого архітектора Сергія Юнакова. Президент Володимир Зеленський наполягає, що на облаштування Офісу Президента мають іти не бюджетні гроші, а «європейські гранти», пише видання «Новое Время».

Зараз архітектори опрацьовують вже четверту редакцію проекту реконструкції Українського дому, щоб там змогли розміститися 500 працівників ОП. Корисна площа цієї будівлі становить приблизно 8 тис. кв. м, а в нинішній будівлі на Банковій корисна площа менша — всього 5 тис. кв. м. Стіни більшості кабінетів, згідно з планами, будуть скляними, а інтер’єри – загалом у стилі лофт.

Згідно з проектом, який, за словами Юнакова, редагують вже вчетверте, Президент працюватиме на четвертому поверсі, п’ятий поверх займуть адміністрація та юридичні відділи, а третій віддадуть голові Офісу Президента тайого заступникам. Всього у новому офісі працюватиме близько 500 осіб.

Наразі Український дім відрізано від центрального опалення, стверджують журналісти, а тому заради енергоефективності тут хочуть облаштувати нову систему генерації тепла. Спеціальні установки будуть створювати лід, а потім розтоплювати його і пускати пар по трубах опалення, підігріваючи його електричними тенами. Взимку щодня Український дім споживає щонайменше 4 тис. кіловат, а після реконструкції буде майже в 10 разів менше – лише 450 кіловат. Ця ж система дозволить не встановлювати додаткове кондиціонування – влітку нова система зможе охолоджувати приміщення.

У Офісі Президента заплановані кафе і спортзал, а під землею — автомобільний паркінг на 134 паркомісця. До нього можна буде заїхати через один з трьох в’їздів – два розташуються на Володимирському узвозі і ще один – на Трьохсвятительській.

Нагадаємо, екс-мер Києва Олександр Омельченко пропонував відмовитись від цієї ідеї.

Источник: hmarochos

Previous ArticleNext Article