Які послуги в сфері будівництва з'являться в онлайн? В Департаменті містобудування розповіли про хід діджиталізації 0 28

Діджиталізація послуг у
сфері будівництва

Складна епідеміологічна ситуація, яка склалась, ще раз доводить: надання державних послуг в режим онлайн — нагальне питання. І тому в Департаменті ми не відстаємо від трендів та потреб, а працюємо над діджиталізацією нашої діяльності.

В першу чергу, вирішуємо питання з містобудівним кадастром. У ньому вже запроваджені такі функції:

 — довідка про перейменування вулиць;
 — витяги з кадастру. І це надважлива функція, тому що витяги потрібні для заявникам для вирішення великої кількості власних містобудівних питань.

Далі в планах:

можливість перевірити відповідність своїх намірів при отриманні будівельного паспорта вимогам містобудівної документації; внесення проектів будівництва в базу даних містобудівного кадастру. Ця інформація зніме частину запитань, що будується в місті і які документи має забудовник; прийняття та реєстрація контрольно-геодезичних зйомок і топографо-геодезичних робіт. Такі документи визначають розташування інженерних комунікацій та дотримання проектів будівництва охоронним зонам навколо комунікацій.

Наразі працюємо над технічними завданнями для кожного напрямку, щоб максимально якісно та у відповідності до закону налавати ці послуги в електронному вигляді. Сподіваюсь, що вже влітку перейдемо до дій!

Єдиніа державна електронна система у сфері будівництва: запрацювали 4 нових е-кабінети 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *