Який вигляд буде мати «Фабрика повидла» у Львові (ФОТО) 0 31


Завершити реконструкцію планують до грудня 2021 року.

У Львові розпочали реконструкцію арт-центру «Фабрика повидла», під час якої колишню Фабрику алкогольних напоїв «Йозеф Кронік і Син» перетворять на центр сучасного мистецтва. На сторінці у Фейсбук Jam Factory оприлюднили оновлену візуалізацію будівлі – повідомило Твое місто.

Комплекс будівель із вежею, воротами та двоповерховою будівлею, що є пам’ятками архітектури, збережуть у оригінальних розмірах. Інші об’єкти також реконструюють.

Зі сторони вулиці Механічної добудують мінімалістичний куб, який стане театральним простором. Виставковий простір матиме рухомі стіни, а у блоці для театральних та музичних виступів передбачили репетиційні зали та повністю оснащені гримерки, приміщення для зберігання техніки та елементів сценографії. На території працюватиме кав’ярня та ресторан, крамниця та відпочинкові зони.

Нагадаємо, що у грудні минулого року у Львові погодили містобудівні усови та обмеження на реконструкцію «Фабрики повидла», що на вулиці Богдана Хмельницького, 124. Будинок є пам’яткою архітектури місцевого значення, тож приміщення вежі планують реконструювати, а решта прибудов не мають перевищувати 23,6 м.

Додамо, що колишню фабрику спиртових напоїв на вулиці Богдана Хмельницького купив австрієць Гаральд Біндер. Він планує створити тут некомерційний культурний проект із майстернями, галереями, просторами, внутрішнім двориком, кафе та технологічними приміщеннями.

Читайте також про те, що на реконструкцію Дома Руссова в Одесі виділили ще 40 млн грн. А також про те, як у Львові відновлюють знищену раніше мозаїку. 

 

Предыдущая статьяСледующая статья