Яким буде тариф на електроенергію з 1 квітня. Коментар Шмигаля 0 28

Тариф на електроенергію

Тариф на електроенергію для населення з квітня, швидше за все, залишиться 1,68 грн / кВт-год, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ході пресконференції за підсумками року роботи уряду.

«Позиція Кабінету міністрів повністю збігається з філософій президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, повинні платити багаті. Ті, хто мають гроші, хто споживають більше. Тобто ті, хто здатний, повинні заплатити більше для того, щоб збалансувати можливі дисбаланси в ринку», — заявив прем’єр.

Також він додав, що громадяни, які не можуть платити за електроенергію та інші ресурси через високий тариф мають отримати допомогу від держави.

Газ для населення: тепер доведеться платити, навіть якщо не споживали. НКРЕКП затвердила мінімальний тариф

За словами глави уряду, стратегія Кабміну щодо руху до ринкової економіки полягає в тому, що тарифи повинні бути ринковими, а люди повинні отримувати монетизовані субсидії.

«Тому ось це і є логіка, стратегія і концепція, до якої ми будемо рухатися. Вона вимагатиме часу, тому я і кажу, що з 1 квітня, швидше за все, люди змін не побачать і не відчують. Але це не означає, що їх не буде в майбутньому», — підкреслив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що 28 грудня минулого року Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення, встановивши єдиний тариф в розмірі 1,68 грн / кВт-год.

Газ для населения: облгазсбытам запретили выставлять потребителям счета за газ, а клиентов отрезают от сетей. Что известно 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент  
Источник: nv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *