З 1 грудня тариф на передачу електроенергії збільшено на третину 0 3


Тариф на передачу електроенергії
зріс на третину

З 1 грудня, відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищився тариф на передачу електроенергії Укренерго. 

Таке рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні 4 листопада.

В Украине самая высокая цена на электроэнергию в Европе – отчет Европейской комиссии (ИНФОГРАФИКА)

До 1 грудня тариф компанії становив 240,23 грн за МВт-год., відтепер він підвищується до 312,76 грн за МВт-год. через зростання вартості витрат системного оператора в рамках механізму ПСО та наявності фінансового дефіциту. Однак новий тариф на передачу не дозволить повністю покрити фінансовий дефіцит Укренерго, а тому частина цього дефіциту буде врахована у тарифі на передачу у наступному році.

Нагадаэмо, збиток «Укренерго» за 3 квартали цього року сягнув близько 28 млрд грн; більша його частина виникла через виконання компанією спеобов’язків на ринку електроенергії. 11 липня 2020 року НКРЕКП уже збільшувала тариф на передачу у 1,5 раза, до 240,23 грн за МВт-год.

Виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Бойко на своїй першій пресконференції заявив, що через зростання тарифу на передачу буде переглядатися і тариф для населення, оскільки він не покриває навіть вартості доставки електроенергії до домогосподарств.

Электроэнергия для населения подорожает. Украинцев готовят к «сбалансированному» повышению тарифов 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *