З 1 липня для українців скасують нічний тариф на електроенергію? 0 128

Тариф на світло

З 1 липня в Україні буде скасовано нічний тариф на споживання електроенергії для побутових споживачів, про це розповів голова правління «Житомиробленерго» Олексій Шекета.

Що це означає?

«Не буде диференціації по зонах, які були затверджені на 1 липня 2019 року. Це не рішення обленерго. З одного боку, ми також шоковані, оскільки розподіл електроенергії є нашим основним завданням. І коли будуть перепади, буде невеликий хаос, не зовсім для нас буде позитивний, оскільки ми теж закуповуємо електроенергію на енергоринку. Якщо не зможемо спрогнозувати енергоспоживання, будемо нести великі фінансові втрати», — сказав Шекета.

Київський постачальник електричної енергії не має інформації про будь-яке рішення про скасування диференційованого тарифу на електроенергію для абонентів з двозонними або тризонними лічильниками. Про це повідомили в кол-центрі компанії “Київські енергетичні послуги”.

“Такої інформації немає. Можете ставити такі лічильники”, – повідомив співробітник компанії.

Однак Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявила про те, що нічний тариф на електроенергію для населення України продовжить діяти після 1 липня поточного року. Відповідне роз’яснення розміщено на сайті регулятора.

«Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що тарифи на електроенергію для побутових споживачів (населення), диференційовані за періодами часу, продовжують діяти після 1 липня 2019 року», — сказано в повідомленні.

Джерело: ukrreporter

Previous ArticleNext Article