З 2,3 млрд грн, що має отримати Львівська область наступного року, 1,1 млрд піде на будівництво доріг 0 26


Загальна сума фінансування Дорожнього фонду у наступному році складає 66 млрд гривень

У 2020 році фінансування Львівської області заплановано у розмірі 2,3 млрд грн, з яких 1,1 млрд піде на дороги місцевого значення. Проце повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій від час відвідування Львівської області.

Міністр проінспектував будівництво дороги Т-14-16 Львів-Путосмити-Меденичі та заявив, що темпи будівництва автошляхів мають бути швидшими:

«За 4 роки було побудовано тільки 37 кілометрів дороги, в той час, коли у нас є такі чудові проєкти як «дорога життя», коли за 68 днів ми збудували 134 кілометри. І це, власне, демонструє те, як мозаїкою будувалися ці дороги і не завершували проєкти до кінця».

Міністр інфраструктури зазначив, що проелізація проєкту цієї дороги є дуже важливою, оскільки цей шлях йде у напрямку Східниці і Трускавця та дозволить розвантажити трафік, що йде до/з Львова, приблизно на 7-8 тисяч автівок щодня. За його словами, орієнтовна сума, яка необхідна для завершення цього проєкту, складає 310-320 млн грн.

Владислав Криклій також зауважив, що ситуація, коли відсоток виконання робіт по дорогам державного значення в області складає 93%, а по дорогам місцевого значення – 63%, є незадовільною.

«Хочу нагадати, що у нас амбітна мета на наступний рік — це відбудова 4000 кілометрів доріг державного і місцевого значення. І я хочу, щоб це було не тільки на паперах і словах, а ми могли бачити на якісних дорогах. 1 березня наступного року ми розпочнемо велике будівництво доріг. Доріг, подібних дорозі життя Маріуполь-Запоріжжя, дуже-дуже багато», — зазначив Владислав Криклій.

Міністр нагадав, що в наступному році сума фінансування Дорожнього фонду складає 66 млрд гривень:

«Це рекордна сума, але цього замало, тому що у нас 155 тисяч кілометрів доріг місцевого значення. Ми активніше будемо працювати з міжнародними фінансовими організаціями для того, щоб залучати додатковий ресурс і щоб ми могли паралельно працювати як за рахунок бюджетного фінансування, так і за рахунок фінансування з міжнародних фінансових організацій. Це дозволить нам працювати постійно в турборежимі, а не маленькими спринтами».

Читайте також про те, що на  відновлення доріг Донбасу дадуть у півтора рази більше грошей. А також про те, що новий глава «Укравтодору» розповів, коли в Україні можуть з’явитися платні дороги.

 

Предыдущая статьяСледующая статья