З жовтня цього року всі українські готелі будуть будуватися за новими нормами 0 62

 Від необхідних норм пожежної безпеки та захисту від злому до обов’язкового сортування сміття

З 1 жовтня 2019 року набувають чинності нові зміни до ДБН «Готелі». Вони є обов’язковими до виконання проектувальниками під час нового будівництва та реконструкції об’єктів.

Які саме зміни чекають українців у зв’язку з новими нормами, розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«У жовтні вступають в дію нові важливі зміни у ДБН щодо готелів. У них введені сучасні рішення та технології, щоб українські готелі проектувалися безпечними та комфортними для людей. У них прописано все — від необхідних норм пожежної безпеки та захисту від злому до обов’язкового сортування сміття», — написав він.

У змінах, що вступлять в силу з жовтня, містяться такі нововведення:

Посилена обов’язкова пожежна безпека готелів – введено можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою та сучасних систем раннього виявлення загроз і надзвичайних ситуацій.

Прописані обов’язкові вимоги влаштовувати сучасні системи роздільного сортування сміття.

Прибрані застарілі норми, які передбачали обов’язкове влаштування телефонів-автоматів, абонентських ящиків, театральних та залізничних кас, перукарень, торговельних кіосків, медпунктів тощо у будівлях готелів.

Прописано рекомендацію влаштовувати вхід до готельних номерів лише за безконтактними картками, а в номерах готелів категорії *** та вище — додатково влаштовувати системи охоронної сигналізації.

Унормовано та рекомендовано передбачати доступ до інтернету у кожному готельному номері.

Зміни до ДБН “Готелі” доступні за посиланням ТУТ.

Про внесення змін до Державних будівельних норм читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.

Previous ArticleNext Article