За 5 років треба збільшити обсяги будівництва в 3-5 разів — Іван Салій 0 54

БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

ЧЕРЕЗ 28 РОКІВ … З ПОЧАТКУ

Тоді – в 1990 році – 373 комуніста було обрано у Верховну Раду Української Радянської Соціалістичної Республіки.

Уже в 1991 році меншість з відомих письменників та поетів, націонал-демократів та різночинців, які виявилися трибунами, мотивованими ідеєю незалежності України, утворила Народну раду з 126 депутатів (фактично фракцію).

Комуністична більшість сформувала лише «групу 239».

Були ідеологічні протиріччя, протистояння, масові демонстрації та мітинги…

Але ідея суверенності об’єднала: 24 серпня 1991 року за «Акт проголошення незалежності України» проголосували 346 депутатів, проти – 1, утрималось – 3, не голосували – 12.

Україна виплекала в оновленій Верховній Раді і державотворців, і інтелектуальний потенціал.

Тепер – 2019 рік – від партії «Слуга народу» у Верховній Раді 254 депутати, близько 60%, – більше, ніж у «Групі 239». Буде круто, якщо за доленосні закони та постанови у Верховній Раді буде 300-400 голосів.

Тепер усе простіше і зрозуміліше: склалась практика багатопартійності та фракцій, ринкова економіка хоча і малоефективна, в Європі розчиняємось…

Тепер нові очікування від нового парламенту – кардинальне оновлення філософії і практики державотворення, економіка, успішність та ефективність.

Та і нові виклики – мораль та етика влади і бізнесу, масштабне рейдерство, «чорні» реєстратори, корупція, які без участі чиновників і силовиків неможливі.

Будівництво – драйвер економіки, кожному урядовцю і політику – по інфраструктурному об’єкту, піартесь на побудованому, а зупинки будівництва, підприємства – то диверсія проти економіки України.

Завдання: за 5 років збільшити обсяги будівництва в 3-5 разів. А поки що обсяги будівництва у червні 2019 року порівняно до червня 2018 року 100,2%.

Впевнений, скоро у новій Верховній Раді і новому Уряді з’являться таки державні мужі замість «рішал», з’являться Нобелівські лауреати і Ленінські стипендіати успішних реформ.

Нова сторінка у новій Україні!

З Днем Незалежності!

Previous ArticleNext Article