За цей рік Держаудитслужба виявила порушень у закупівлях Укравтодору на 14,4 млрд гривень 0 88


21 порушення попереджено шляхом відміни закупівель

Протягом 9 місяців поточного року Держаудитслужба та її міжрегіональні територіальні органи здійснили у регіональних підрозділах Укравтодору моніторинг 156 закупівель загальною очікуваною вартістю понад 14,6 мільярдів гривень. За інформацією з офіційного сайту відомства, під час зазначених заходів державного фінансового контролю встановлено порушень законодавства у сфері закупівель за 140 процедурами загальною вартістю понад 14,4 мільярдів гривень.

За результатами моніторингу закупівель попереджено 21 порушення шляхом відміни закупівель загальної очікуваною вартістю близько 2,7 мільярдів гривень.

Поряд з цим, наголошують в ДАСУ, замовники Запорізької, Полтавської та Київської областей не забезпечили усунення виявлених під час моніторингу порушень служби автомобільних доріг загальною вартістю понад 11 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що Кабмін проводить конкурс на посади керівників Укравтодору та Укртрансбезпеки. Читайте також, що розвиток дорожньої інфраструктури у Бюджеті 2020 планується виділити 74,4 млрд грн.

Previous ArticleNext Article