За опалення заплатимо більше: на скільки збільшилась сума в платіжках і чому (ІНФОГРАФІКА) 0 7


Винна погода і
відсутність «знижки» 

У січні 2021 року київські будинки спожили на 10% більше теплоенергії, ніж в грудні. Головна причина — зниження середньомісячної температури повітря. Відповідно вартість опалення 1 кв.м  квартири в столиці зросла в середньому на 5 грн порівняно з минулим місяцем.

Середньомісячна температура у січні 2021 р. в Києві склала -2,5 градуси за Цельсієм. Це на 3 градуси за Цельсієм нижче, ніж в січні минулого року (+0,8 градуси за Цельсієм), та на 1,9 градуси за Цельсієм нижче, ніж в грудні (-0,6 градуси за Цельсієм).

Тарифи на тепло і гарячу воду не зростуть — Кабмін підписав меморандум з місцевою владою. Що відомо

Зі зниженням температури повітря збільшилась кількість споживання теплоенергії на потреби опалення будинків. Це і відобразилося у платіжках киян за тепло, спожите у січні 2021 р. В середньому вартість опалення у січні для одного домогосподарства збільшилась на 10% порівняно з попереднім місяцем.

При незмінному тарифі (1654,41 грн/Гкал) на нарахування за тепло у січні 2021 р. вплинула відсутність «газової» знижки. Відповідно до урядової постанови №1082, в минулому опалювальному сезоні діяла газова «знижка» (у вартості 1Гкал тепла враховувалась фактична вартість газу) — у січні 2020 року вона була у розмірі 18% і замість 1654,41 грн/Гкал мешканці сплачували 1356,62 грн/Гкал.

Ціни на газ знижено заднім числом. Хто переписав цінник за січень і як змінилась ціна

Нагадаємо, обсяги споживання теплоенергії столичними будинками можна дізнатися на онлайн-ресурсі www.teplo.org.ua.

Интересно узанть: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля Джерело: КП «Київтеплоенерго»  

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *