За порушення в сфері послуг ЖКГ хочуть посилити покарання. У Верховній Раді зареєстровано два законопроєкти 0 2

Посилення покарання за
порушення в наданні послуг ЖКГ

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді два законопроєкти, які мають навести порядок у сфері ЖКГ. На думку парламентаріїв, сьогодні існує велика проблема в сфері контролю за наданням послуг житлово-комунального господарства.

Так, після ліквідації Держжитлокомунінспекції частину повноважень з держконтролю передали ДАБІ, яка також згодом їх втратила.

У підсумку відсутність контролю призвело до низки негативних наслідків, таких як зростання корупції, зловживання у сфері ціноутворення тощо.

З 1 січня плата за газ без лічильників може зрости у декілька разів, частину споживачів пропонують відключити

У зв’язку з цим, автори законопроєкту №4403 пропонують створити Державну житлово-комунальну інспекцію, яка і займеться контролем у сфері ЖКГ.

При цьому інший проєкт закону №4404 передбачає внесення змін до КпАП в частині встановлення відповідальності за порушення. Так, документ передбачає впровадження статей, які передбачають покарання за порушення в житлово-комунальній сфері. Санкції в деяких статтях стосуються не тільки посадових осіб та підприємств, що надають комунальні послуги, але і споживачів цих послуг.

Крім введення нових статей і доповнення існуючих, автори також пропонують збільшити розміри штрафів за вже існуючі порушення.

Штрафы за отказ носить маски: где штрафовать не имеют права и что делать, если вас остановили 

Интересно о ремонте: ранее мы писали о преимуществах и недостатках автоматики для ворот от популярных брендов

 
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *