Залізничний вокзал Івано-Франківська передадуть у концесію 0 24


Вокзал включили до другої черги вокзалів, які будуть передані в концесію

Більше половини площ Івано-Франківського залізничного вокзалу не використовується, а сам вокзал є збитковим. За рік він генерує 12-15 млн грн збитків. Про це заявив голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Більше половини його площ не використовується, а сам вокзал є збитковим. За рік він генерує 12 — 15 млн грн збитків для УЗ. Сьогодні його оглянули і включили до другої черги вокзалів, які будуть передані в концесію. У планах — протягом наступних двох років», — повідомив Кравцов.

«Ми бачимо тут перспективи не тільки для розвитку торговельних площ, а й для створення транспортного хабу, який об’єднає різні види транспорту. Знаю, що багато туристів подорожує в Івано-Франківськ по залізниці, а вже далі, наприклад, на лижний курорт» Буковель «автобусами. Тому ці види транспорту повинні бути синхронізовані», — додав глава «Укрзалізниці».

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України планує залучити 18-20 млн доларів інвестицій, віддавши в концесію залізничні вокзали Дніпра, Харкова, Миколаєва, Хмельницького та Чопа.

Згідно з Програмою діяльності Кабінету Міністрів, планується модернізація за допомогою механізмів державно-приватного партнерства вокзалів Києва, Миколаєва та Запоріжжя.

Також «Укрзалізниця» має намір передати в концесію Дарницький залізничний вокзал у Києві для його добудови.

 

Предыдущая статьяСледующая статья