Замовити проведення державної експертизи землевпорядної документації відтепер можна в онлайн-режимі 0 29

Проведення державної експертизи землевпорядної
документації в електронній формі

Держгеокадастр розробив і вже запровадив електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі».

Новий сервіс дає змогу здійснювати замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

Раніше, щоб подати документи на експертизу люди їздили в Київ, до центрального апарату Держгеокадастру. Вони витрачали свій час та кошти заради отримання державної послуги! Тепер з цим покінчено, що не може не радувати.

Зазначений сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті. У такий спосіб користувач зможе сформувати клопотання (заяву), завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації для здійснення їхньої реєстрації, копію документа, що підтверджує внесення замовником державної експертизи плати за проведення державної експертизи (за наявності).

Будівельні паспорти та МУО будуть видаватись по-новому. Що зміниться?

Заявник також зможе здійснювати перегляд інформації про історію поданих клопотань (заяв) або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *