Житло на Марсі: 4 архітектурні проєкти на із сучасних будівельних матеріалів (ФОТО) 0 33

Будівництво на Марсі

Космос захоплює уяву не лише авантюристів чи відчайдухів, але й митців, серед яких чільне місце посідають архітектори. В центрі уваги перебуває Марс – найцікавіша для науковців планета, до того ж компанія Space X заявляє плани щодо його колонізації. Усе це спонукає вигадувати все нові й нові проєкти для будівництва цілих міст на Червоній планеті. Більше про архітектурні проєкти на Марсі – читайте.


Бетон

Чи використовуватимуть на Марсі бетон під час будівництва споруд? Таке питання ставлять собі розробники цього проєкту. Схоже, відповідь – так. До вашої уваги «марсіанський бетон», розроблений вченими у США. Мета одна – нарешті колонізувати цю планету.

Надувні споруди

Компанія Bjarke Ingels Group працює над проєктом Mars Science City після того, як Об’єднані Арабські Емірати оголосили про ініціативу в 2017 році. У цьому випадку пропонуються надувні споруди, що дозволить отримати максимальну кількість сонячного світла.

Для виробництва більш екологічного бетону почали застосовувати глину

Надруковані на 3D принтері

Архітектурно-технологічна компанія AI SpaceFactory завершила автономне будівництво MARSHA – пропозиції щодо житлових будинків на Марсі. Притулок розрахований на проживання всередині екіпажу з чотирьох астронавтів, які виконують місію на Марс.

Здания для жизни на Луне будут напечатаны на 3D-принтере — NASA (ФОТО)

Технологічні

MARS Case – це мінібудинок, який розробили у співпраці з китайським гігантом електроніки Xiaomi. Приміщення має круглу форму та вікно у формі ілюмінатора. Розрахована така споруда на одну особу.

Не гірше, ніж в Європі. «Сучасну» технологію очищення води майя винайшли ще 2000 років тому

Интересно о строительстве: ранее мы писали о сферах применения и преимущества тротуарных плит из бетона 

Фото: Archdaily 

 
Источник: house

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *