Житло внутрішньо переміщеним особам: ще 3,5 мільйона виділено урядом 0 51

3,43 млн на житло 
внутрішньо переміщеним особам

Уряд розподілив субвенції з держбюджету на суму 3,43 млн гривень для придбання житла внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Про це повідомляє пресслужба МінТОТ.

«Кабінет Міністрів на своєму засіданні 16 листопада розподілив субвенції з державного бюджету на суму 3,43 млн гривень для придбання житла внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Ще приблизно 1,5 млн гривень до цих коштів виділять місцеві бюджети», — йдеться в повідомленні.

Податок на нерухомість чекають кардинальні зміни: платити доведеться всім, незалежно від житлової площі

Як зазначається, за рахунок коштів цієї субвенції за умови співфінансування з місцевих бюджетів місцева влада планує придбати 10 квартир для проживання 28 внутрішньо переміщених осіб у містах Покровськ Донецької області, Конотоп Сумської області, Первомайськ Харківської області.

Придбані квартири місцева влада виділяє внутрішньо переміщеними особам за визначеним Порядком надання житлових приміщень для ВПО, затвердженим постановою уряду №582. Згідно з Порядком, першочергове право на забезпечення житлом мають сім’ї ВПО з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, люди, які втратили працездатність та пенсіонери з числа ВПО.

У пресслужбі повідомили, що це остання субвенція у 2020 році. Всього цього року на здійснення заходів щодо підтримки територій, які зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, було направлено 20 млн гривень.

Введем полный локдаун на 3 недели, если не остановим рост эпидемии — Шмыгаль о карантине

Передбачається, що за результатами 2020 року за рахунок коштів субвенції місцевими владами буде придбано 84 об’єкти нерухомого майна, що дає змогу забезпечити житлом 260 ВПО.

У проєкті держбюджету на 2021 рік уряд запланував виділи на цю програму понад 125 млн гривень та рекомендує органам місцевого самоврядування чи відповідним військово-цивільним адміністраціям передбачати у відповідних місцевих бюджетах кошти для співфінансування.

Газзбути цієї зими максимізують прибуток на населенні — Коболєв про ціну газу 

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами

 
Источник: ukrinform

Previous ArticleNext Article

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *