Зміни до ДБН: окремі туалети для відвідувачів та персоналу кафе і ресторанів 0 31

Мінрегіон готує зміни до ДБН «Підприємства харчування»

Мінрегіон оновлює державні будівельні норми щодо проектування ресторанів, кафе та інших закладів харчування. Серед іншого, до ДБН «Підприємства харчування» будуть внесені вимоги про необхідність забезпечення цих закладів належною кількістю санітарних кімнат, а також вимога про окремі туалети для відвідувачів та персоналу.

“Сьогодні у чинних вимогах щодо закладів харчування дозволяється не робити туалети для відвідувачів в кафе до 50 посадкових місць, а також у їдальнях. А в закладах категорії “закусочна” туалети для відвідувачів взагалі не передбачені в ДБН. Це нонсенс і туалети для відвідувачів, навіть у маленьких закладах, я вважаю, необхідна річ. Тому ми хочемо повністю переглянути ці вимоги та адаптувати до сучасних. Щоб вбиральні проектувалися для відвідувачів обов’язково і були окремі вбиральні для персоналу”, — зазначив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра Лев Парцхаладзе.

У Мінрегіоні також звертають увагу на те, що частина вбиралень повинна обов’язково проектуватися доступною для людей з інвалідністю та містити сповивальні столики для немовлят – відповідно до ДБН “Інклюзивність будівель і споруд”.

Розглядається також можливість збільшення в ресторанах, кафе та інших закладах харчування кількості санітарних жіночих кімнат, щоб унеможливити в них черги. Раніше ми писали, що згідно нових вимог «дамських кімнат» у розважальних закладах буде вдвічі більше, аніж чоловічих.

Про зміни в Державних будівельних нормах читайте у розділі «ДБНи», тут зібрані ВСІ нововеддення норм та коментарі експертів.

Чи підтримуєте ви вимогу щодо обов’язковості вбиралень у ресторанах та кафе? ЗА! 1 ПРОТИВ! 0
ПОЧЕМУ ВЫ ТАК ДУМАЕТЕ?
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Запрещается использование нецензурной лексики, оскорблений, гиперссылок на сторонние ресурсы Отправить
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья