Знижки на оренду комунального майна і сплату пайової участі. Як місто підтримає столичний бізнес 0 29


-50% на оренду і
сплату пайової участі

Київська міська рада має намір підтримати підприємців, продовживши дію знижки на оренду комунального майна та сплату пайової участі.

Як повідомляється на сайті мерії, відповідний проект рішення підтримала постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

COVID-19: за нарушение масочного режима — штраф, запрет на обслуживание и вызов полиции. Рада приняла законопроект №3890

Зокрема, йдеться про такі заходи підтримки:

надання тимчасової знижки у 50% на оренду комунального майна орієнтовно з 01 січня 2021 року і на період дії карантинних обмежень, але не раніше 30 червня 2021 року; встановлення орендної плати у розмірі 1 грн, незалежно від розміру орендної плати, визначеної у договорах оренди, якщо використання об’єкта оренди неможливе у зв’язку з введенням обмежувальних заходів; поширення знижки у 50% на сплату пайової участі власниками майданчиків для харчування. На такий же період – ввесь час дії карантинних обмежень.

Також зазначається, що суб’єктам пересувної та сезонної торгівлі, які вибороли право на здійснення діяльності в м. Києві на конкурсах та мали сплачувати за розміщені об’єкти торгівлі – скасували таку плату за період жорсткого локдауну з 17 березня 2020 року по 22 травня 2020 року.

Відповідний проект рішення мають винести на одне із засідань Київради.

Нагадаємо, Кабмін продовжив карантин, який зараз діє в Україні з обмеженнями «помаранчевої» зони, до 28 лютого, а також переглянув перелік заборон, додавши нові. Також в Кабміні нарешті визначилися з датами посиленого карантину – які обмеження діятимуть, а Рада підтримала карантинну допомогу бізнесу.

COVID-19: через пару недель в Украине будет 1 млн зараженных – Шмыгаль

Цікаво про будівництво: раніше ми писали про нову опцію найбільшого заводу України з виготовлення фасадної сітки  
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *