Зону відчуження ЧАЕС у цьому році відвідало вже 107 тисяч туристів 0 38


Новий рекорд встановили у жовтні

Чорнобильську зону у 2019 році відвідали вже 107 тисяч осіб. Про це повідомило Державне агентство з управління зоною відчуження.

Зростання відвідуваності почалося навесні. Факторами, які вплинули на збільшення потоку туристів, стали спрощення процедури оформлення перепустки, а саме запровадження електронної перепустки, створення додаткової інфраструктури та підвищений інтерес до ЧАЕС після виходу серіалу HBO «Чорнобиль».

Найбільше відвідувачів приїздять із-за кордону – майже 80%. Країни-рекордсмени: Велика Британія – 15738, Польща – 9378, Німеччина – 7826, США – 5580, Чехія – 4063 туриста. Із України загалом зону відвідали 22468 осіб – повідомляє ДАЗВ.

«Прозорі правила перетину кордону Чорнобильської зони відчуження, система «Електронний білет», злагодженість у роботі служби забезпечення відвідування та супроводу – дали можливість приймати великі потоки відвідувачів без особливих складнощів. Те, що відвідуваність зростає – наше спільне досягнення. За останні місяці ми відкрили нові маршрути, зокрема водні й повітряні, встановили інформаційні стенди на двох мовах, збільшили кількість гідів – це лише початок реалізації великої стратегії щодо розвитку зони відчуження на виконання указу Президента України про розвиток зони», –коментує ситуацію помічник директора ДП ЦОТІЗ Кирило Гарник.

Раніше ми розповідали про те, що Чорнобильський конфайнмент названий одним з найвпливовіших проектів останніх 50 років. Читайте також про те, що ЄБРР продовжить допомагати Україні з Чорнобильскою АЕС.

СПЕЦТЕМА: Чорнобиль

Предыдущая статьяСледующая статья