Зупинити підвищення тарифів ЖКГ: Київрада підготувала звернення до парламенту, президента та уряду 0 5

Зупинити ріст тарифів і
повернути субсидії

Депутати Київради ухвалили звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо неприпустимості підвищення тарифів ЖКГ у столиці, а також збільшення видатків на субсидії у столиці.

За словами нардепа Леоніда Ємця у зверненні до центральної влади йдеться, по-перше, про перегляд абсолютно незрозумілих тарифів, а по-друге – забезпечення повернення 71 мільярди гривень на субсидії, які надавали українцям можливість сплачувати комунальні послуги.

“Власне наше звернення, яке роздане усім вам направлено на те, аби звернутися до суб‘єктів законодавчої ініціативи – до президента, до Верховної Ради, до Кабінету міністрів, як органу, який має забезпечувати виконання цих законодавчих ініціатив з одним простим завданням: по-перше, переглянути ці тарифи, які на сьогодні абсолютно не зрозуміло яким чином, у часи коронавірусу зростають і обтяжують наших громадян так, що вони не можуть їх сплачувати. А по-друге, забезпечити як мінімум повернення 71 мільярду гривень на субсидії, які забезпечували частині наших громадян, які працюють у тому числі й в бюджетних установах – вчителям, лікарям іншим, які сьогодні знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом, можливості заплатити за ці тарифи шляхом направлення на їх користь субсидій“, – пояснив депутат.

Еще плюс 20% к тарифу на газ: на следующий день после подписания меморандума «Нафтогаз» повысил цену

За словами Ємця питання тарифів й субсидій – це питання виживання киян, адже центральна влада зменшує у два рази кількість субсидій, зводячи людей за грань бідності.

“Питання формування тарифів сьогодні знаходиться в одних руках – монобільшості українського парламенту. Питання формування субсидій теж знаходиться в руках фракції монобільшості українського парламенту й особисто під контролем у президента. І коли субсидії зменшуються у два рази – це означає, що 50% тих громадян, які мали можливість оплачувати рахунки, сьогодні такої можливості не мають. Коли це паралельно відбувається з підвищенням тарифів, то ви просто заганяєте бюджетників за грань бідності“, – пояснив нардеп.

Тарифи на комуналку за січень суттєво зросли: найбільше подорожчала електроенергія — на 36,6% — дані Держстату

Рішення про звернення до президента, парламенту й уряду щодо неприпустимості підвищення тарифів ЖКГ та переглянути формування субсидій у столиці підтримали 99 депутатів Київради. 

З 15 лютого проїзд у маршрутках Київщини може подорожчати на 10-25% 

Интересно узнать: ТОП-5 подарков для настоящих мужчин на 14 февраля  
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *